کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23

�ین جیب‌ها محلی برای مراقبت یک تبلت یا آی‌پد با صفحه‌نمایش تا 10 اینچ پباده سازی شده است. همینطور داخل یکی از دیگر بیشتراز این جیب‌ها چند جیب کوچک‌تر نیز وجود داراست که می‌توانید از آن ها برای محافظت کارت، گوشی موبایل، هندزفری، کابل شارژ، خودکار، جور کلید و دیگر لوازم بیش تر از این قبیل منفعت بگیرید. در پشت بدنه‌ی این کیف پدهای ضدتعریق به‌کاررفته تا بیشتراز کمردرد و تعرق کمر کاربر جلوگیری ‌کند. دسته‌ی سفت موجود در بالای بدنه، برای حمل دستی کیف پباده سازی شده است. همچنین در پشت آن دو بند قابل تهیه و تنظیم کوله‌پشتی هم وجود داراست که امکان حمل کیف به‌ شکل کوله را برای شما مهیا می‌کند. این محصول برای نگهداری و حمل یک لپ‌تاپ‌ 15.6 تا 16.4 اینچی همپا با لوازم جانبی بیشتراز قبیل شارژر، ماوس، کتاب‌ها و لباس‌هایتان مناسب خواهد بود.

کوله‌پشتی «کترپیلار» جور «CAT-112» دارنده ابعادی مطلوب لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی است. کیف CAT-112 روی بند‌های رودوشی خود دارنده درگاه‌های 3.5 میلی‌متری هدفون و USB است. این درگاه‌ها از باطن کیف به چهره کابل ادامه دارا‌هستند و به دستگاه موردنظر شما وصل می‌شوند. وجود این درگاه‌ها روی بندها سبب میگردد شما بتوانید گوشی موبایل خود را زمانی که بیرون بیشتراز کیف است شارژ نمائید و با هدفون یا این که هندزفری خود به موسیقی دستگاهی که در لپ‌تاپ میباشد گوش دهید. این محفظه بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده هست و این سلول‌ها می توانند ضربه‌های وارد شونده را دفع کنند تا به بدنه لپ‌تاپ آسیبی نرسد.


سه عدد جیب کلیدی وسیع در این کوله‌پشتی تعبیه شده می‌باشد و به غیر بیشتراز این‌ها یک جیب زیپی کوچک نیز در جلو آن دیده می‌شود. محفظه منحصربه‌فرد لپ ‌تاپ در جیب بزرگ عقب‌تر واقع شده که با بندی چسبی سفت می‌شود. کیف CAT-112 با بهره‌گیری بیشتراز بندهای پهن و پد‌های ضدتعریق به‌راحتی و با خستگی دیرهنگام حمل می‌شود. گفتنی می‌باشد این کاور دارای کاوری برای حفاظت در هنگام باران می‌باشد و با وجود آن خیالتان در روزهای بارانی راحت خواهد بود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» گونه 8165، دو محفظه وسیع زیپی داراست که فضای کافی برای نگهداری تبلت، لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی و لوازم فردی یا کتاب و مدارک را در اختیار کاربرش قرار می‌دهد. دو طرف کوله دو جیب کوچک زیپی داراست و نمای روبرویی ظاهری معمولی بیش تر از کنار هم قرار تصاحب کردن سه نوار پهن عمودی دارد. کوله‌پشتی 8165 بیش تر از خصوصی «Narita» تولیدها ریوا کیس می‌باشد و مثل اضافه کیف‌ها بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است. وزنش در حدود 795 گرم می باشد و در صورتی‌که بیش تر از روبرو به آن نگاه کنید، 440 میلی‌متر طول، 310 میلی‌متر عرض و 120 میلی‌متر ضخامت دارد. همان‌طور که گفته شد فضای داخلی کوله مشتمل بر دو بخش مجزا و چسبیده به هم هست که توسط زیپ بسته می‌شوند. بخش جلویی یک جیب زیپی و یک جیب وسیع برای مراقبت اسناد و مدارک دارد. بخش پشتی هم ‌محلی برای محافظت لپ‌تاپ دارد که می‌تواند لپ‌تاپ‌هایی تا 15.6 اینچ را در خود جای دهد. دیواره‌های این قسمت پوششی ضخیم داراست تا بیشتراز لپ‌تاپ در برابر ضربه مراقبت کند. به این دیواره یک جیب دوخته شده هست که محلی برای محافظت تبلت هایی تا 10.1 اینچ است. البته بیرون کوله؛ در قسمت جلویی فقط یک جیب زیپی کوچک وجود دارد. در طرفین هم دو جیب زیپی کوچک برای نگهداری، کابل، شارژر، پاور بانک و … دیده می‌شود. در قسمت پشت، پد نرمی دوخته شده می باشد که نیز تعرق را کاهش می هد و نیز به یار و همدم بندهای پهن کوله‌پشتی، حمل کوله را آسان‌تر و خستگی را کم‌تر می‌کند. خرید کوله پشتی نصیب بالایی نیز دسته‌ای به بدنه کوله دوخته شده هست که در هنگام ما یحتاج به حمل کوله به‌صورت دستی، به کار می‌آید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «الکسا» جور «ALX3035» فضای امنی برای محافظت لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی دارد و داشتن کاور باران، جیب تبلت، فضای زیاد، پشتی راحت و کاور باران بیشتراز دیگر ویژگی‌های آن است. این کوله بیشتراز برزنت ضد آب ساخته شده است و با داشتن 480 میلی‌متر طول، 350 میلی‌متر عرض و 200 میلی‌متر ضخامت، وزنی حدود 1200 گرم دارد. فضای کوله شامل دو بخش مهم می‌شود. محفظه‌هایی بزرگ که برای مراقبت لپ‌تاپ تهیه شده میباشد و محلی برای سایر لوازم و تجهیزات. ولی جیب‌های بیرونی نیز بخش دیگری هستند. در نصیب جلویی دو جیب بیرونی زیپی وجود دارد که عرضی به‌اندازه پهنای کوله دارا هستند و ارتفاع هرکدام تقریبا نصب ارتفاع کوله است و درونشان جیب‌های دیگری برای مراقبت کارت، خود کار و اقلام کوچکی نظیر آن‌هاست. یک جیب توری نیز برای محافظت بطری آب یا این که قمقمه‌های کوچک به قسمت جانبی کوله دوخته شده است. بخشی که برای نگهداری لپ‌تاپ در لحاظ گرفته شده است، پوششی بیش تر از سلول‌های هوا (همان Aircell) دارد که می تواند آن را در برابر ضربات و برخوردها حفظ کند. در کنار آن جیبی هم برای حفظ تبلت و آی‌پد هایی تا 10 اینچ و محلی برای نگهداری هدفون در لحاظ گرفته شده است. پشتی کوله برجستگی‌هایی داراست به گردش آزادانه هوا کمک می نماید و فشار کوله بر روی کمر را کاهش می‌دهد. اگر سازه بر شرایط کار یا تحصیلتان نیاز دارید که کوله‌پشتی لپ‌تاپتان را مدت‌های متعددی حمل کنید، یا حالت آب و هوایی متغیری را تجربه کنید، خرید این کوله گزینش هوشمندانه ایست.

اين کوله پشتي بدون در لحاظ به چنگ آوردن دستگاه در داخل آن 650 گرم وزن داراست و ابعاد آن به‌صورتي اندازه‌گيري شده که براي نگه‌داري يک لپ‌تاپ 16 اينچي مطلوب خواهد بود. اين گونه از کيف‌هاي ريواکيس بدنه‌اي بیش تر از جنس پلي استر و ضد آب دارند. ارتفاع آنها 43 سانتي‌متر، عرض اين کيف 30.5 و ارتفاعش 9.3 سانتي متر است. این موسسه توليد کننده اين محصول را به‌صورتي طراحي و توليد کرده که قابليت حمل به سه راه و روش دستي، کوله پشتي و رودوشي را دارد. دو بند دستي موجود در آن به‌صورت افقي و بالاي بدنه‌ قرار گرفته‌اند. بند رودوشي دو طرف کيف را در برمي‌گيرد و قابليت تنظيم و قطع شدن بیش تر از بدنه را دارد. همچنين بندهاي کوله پشتي آن در پشت بدنه‌ طراحي شده‌اند و قابليت تنظيم شدن را دارند. شما مي‌توانيد در چهره نياز نداشتن به بندهاي کوله پشتي، آنها را درون جيب زيپي موجود در پشت بدنه‌ي کيف قرار داده و مخفي کنيد.
در اين محصول يک محفظه‌ي اصلي قرار داراست که فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ و دو تبلت 10.1 اينچي را دارد. همچنين در اين محفظه اندکي جاي خالي وجود داراست که مي‌توانيد بیشتراز آن براي نگهداري کتاب، شارژر و ماوس دستگاه خود استفاده کنيد. در جلوي آن يک جيب زيپي گران قدر و تعدادي جيب کوچک‌تر در باطن آن قرار گرفته است. شما مي‌توانيد در اين جيب خودکار، گوشي موبايل، هندزفري و ديگر لوازم بیشتراز اين قبيل را قرار داده و با خویش حمل کنيد. همچنين يک جيب زيپي عمودي هم در کنار آن تعبيه شده که شما مي‌توانيد مدارک خود را داخل آن نگهداري کرده و در مواقع نياز به آنان دسترسي داشته باشيد.
کوله‌پشتی لپ‌تاپ لکسین مناسب برای لپ‌تاپ‌های تا 16.4 اینچی است. جنس بدنه آن پلی-استر است. دارای محفظه‌ای برای حفظ لپ‌تاپ بوده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. کوله‌پشتی لکسین دارای جیب‌های داخلی متعددی برای نگهداری لوازم جانبی است. در نصیب جلویی کوله‌پشتی جیب دیگری طراحی‌شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای طراحی‌شده که قابلیت حمل به‌صورت دستی را برای شما مهیا می‌کند. در قسمت پشتی آن دو بند تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابجایی به‌صورت کوله‌پشتی را برای شما فراهم می‌کند. روی بدنه آن برند لکسین حک‌شده و ادغام رنگ‌بندی و ظواهر بی آلایش آن، جلوه‌ای خاص به آن بخشیده است. آب و ضربه ازجمله مواردی می باشند که می‌توانند لپ‌تاپ شما را تهدید کنند. بیش تر از طرفی یک لپ‌تاپ می‌تواند دارنده لوازم جانبی دیگری نظیر ماوس، هارداکسترنال و یک‌سری مسئله دیگر باشد. بسته به‌اندازه‌ی لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله متناسب با معیار آن را تهیه و تنظیم کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریوا کیس» مدل 8125 از پلی‌استر ساخته شده می‌باشد و ابزاری دلخواه برای حمل و محافظت از لپ‌تاپ‌های 14 اینچی است. این کوله محلی برای محافظت لپ‌تاپ، تبلت و چند جیب کوچک و بزرگ برای نگهداری لوازم ریزودرشت و امکانات جانبی دارد. این کوله بیشتراز محرمانه «Narita» محصولات ریوا کیس است که همچون دیگر تولیدها این شرکت، از کیفیت، زیبایی و دوام بالایی برخوردار است. همان‌طور که اشاره شد جنس این کوله از پلی‌استر است. در حدود 625 گرم وزن دارااست و از نمای روبرو 355 میلی‌متر طول، 290 میلی‌متر عرض و چیزی حدود 70 میلی‌متر نیز ضخامت دارد. فضای کلی کوله دربرگیرنده یک بخش می‌باشد و یک سری جیب کوچک و بزرگ داخلی و خارجی دارد. درون کوله محلی برای نگهداری لپ‌تاپ وجود دارد که دیواره‌های ضخیمش آن را در برابر ضربه مراقبت می‌کند. همینطور جیبی هم برای محافظت تبلت هایی تا 10.1 اینچی در این قسمت چشم می‌شود. یک جیب داخلی زیپی بخش دیگری از فضای داخلی کوله را تشکیل می‌دهد. ولی بیرون کوله، در طرفین دو جیب زیپی وجود دارد که برای مراقبت بطری آب، شارژر همراه، خود کار یا مانند آنان مناسب است. پشت کوله در محل تماس با کمر، بافتی نرم برای کاهش خستگی و تعریق به کوله دوخته‌شده هست و یک جیب زیپی کوچک برای حفظ پول یا این که مدارک شناسایی وجود دارد. همچنین روی بند کوله‌پشتی هم جیب برای حفظ گوشی موبایل یا این که دستگاه پخش موسیقی قابل‌حمل تعبیه شده است. کوله‌پشتی 8125 طراحی بی آلایش و به‌دوراز طرح و نقشی دارد. این فرمان می تواند توجه افرادی که بیش تر از زرق‌وبرق و طرح‌های به هم ریخته دوری می‌نمایند را به خویش جلب کند.

کیف لپ‌تاپ «کاترپیلار» جور «CAT-720» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی ساخته شده است؛ حدود یک کیلوگرم وزن داراست و قسمت داخلی آن یکسری جیب دارااست که می‌توانید لوازم مسئله نیازتان را در این جیب‌ها قرار دهید. گفتنی است این کیف در حالتی‌که 90 درجه چرخانده شود، قابلیت استفاده به عنوان کوله‌پشتی را دارد و با دو بند روی شانه‌ها قرار می‌گیرد. پوشش داخلی محفظه‌ی لپ‌تاپ این کیف، بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) بهره‌مند است. جیب‌های این کیف محل مناسبی برای قراردادن گوشی موبایل، کیف پول، پاوربانک، کابل‌ها و… هستند. این کیف بیش تر از بندی رودوشی بهره‌مند هست که با وجود پد پهن روی آن، شانه‌ی‌ کاربر دیرتر خسته می‌شود. این بند، هم قابلیت تهیه و تنظیم داراست و هم می‌توانید آن را از کیف قطع کنید. در نصیب بالای کیف «CAT-720» دسته‌ای برای حمل دستی کیف وجود دارد و این جور مانند بند رودوشی دارای قسمتی پهن میباشد تا کیف خوبتر در دست قرار گیرد و فشار وارده به آن کاهش یابد. کیف CAT-720 کاترپیلار بیش تر از پلی‌استر ساخته شده می‌باشد و جیب‌های کلیدی آن بیش تر از رویه زیپ باز و بسته می‌شوند. محفظه‌ی منحصر به فرد لپ‌تاپ در این کیف کاترپیلار (Catterpillar) بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) ساخته شده هست و این پوشش از واردشدن ضربات به بدنه‌ی لپ‌تاپ پرهیز می‌کند.
کیف لپ‌تاپ «جی بگ» گونه «Elit 3-2» برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی پباده سازی شده و سوای درنظرگرفتن لوازم درون آن، 1096 گرم وزن دارد. این کیف 9 سانتی‌متر ضخامت، 35 سانتی‌متر پهنا و 41 سانتی‌متر طول دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جیب‌ها در آن زیپی می‌باشد و به‌سادگی باز خواهد شد. در این جور یک محفظه‌ی کلیدی وجود دارااست که برای نگهداری بیشتراز لپ‌تاپ 15اینچی شما مطلوب است؛ همچنین در این محفظه فضای کافی برای مراقبت بیش تر از لوازم جانبی دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد. در این مدل از کیف لپ‌تاپ‌های جی بگ فضایی نیز برای مراقبت بیش تر از لوازم جانبی نظیر هارد اکسترنال و پاوربانک وجود دارد.

در این کیف علاوه‌بر محفظه‌های حساس یک جیب زیپی کوچک هم جلوی کیف تعبیه شده است. محفظه‌ی مراقبت از لپ‌تاپ با فایده بیشتراز پوشش داخلی سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده تا بیشتراز لپ‌تاپ به‌خوبی محافظت شود. در این دسته یک بند رودوشی قابل تهیه و جداشدن وجود دارد. شما با استفاده بیشتراز این بند می‌توانید کیف را به چهره رودوشی یار و همدم خویش داشته باشید. بالای بدنه‌ی آن نیز دو نوع قرار گرفته تا بیشتراز آن ها برای حمل کیف به چهره دستی به کار گیری کنید؛ همینطور این نوع دو بند کوله پشتی هم دارااست تا در چهره موردنیاز امکان حمل کیف به صورت کوله‌پشتی را داشته باشید.

لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونيکي می باشند که علاوه بر کاربرد در محيط فعالیت و منزل، به خاطر پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، بیش تر از همراهان هميشگي کاربران هستند. البته با وارد شدن گوشي‌هاي هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها همراه افراد کمي کمرنگ شده می باشد ولی هرگز نمي‌توان تبلت و گوشي‌هاي هوشمند را به‌طورقطع جايگزيني براي لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون.
همراه داشتن کامپيوترهاي قابل‌حمل بیش تر از محلي به محل ديگر، به خیال قيمت آن ها و صدالبته به خیال راحتي خویش کاربر و محافظت و نگهداري خوب تر از داده ها باطن آن‌ها(از صدمات و برخوردهاي ناشي از حمل‌ونقل) نيازمند کيف‌هايي است که براي همين عمل طراحي‌شده باشند. کيف‌هاي لپ‌تاپ داراي انواعي چون کيف‌دستي و کوله‌پشتي می‌باشند و بر اساس بزرگي صفحه‌نمايش ، داراي اندازه‌هاي استانداردي می باشند که هنگام خريد آنان بايد در حیث گرفته شوند. اين استاندارد براي اين تعيين‌شده میباشد که راحت‌تر و سريع‌تر بتوان کيف‌هاي دلخواه براي هر لپ‌تاپ را دسته‌بندي کرد.
داشتن لايه محافظ، محلي براي نگهداري تبلت، موبايل، تجهيزات جانبي، جيب‌هاي داخلي و بيروني، محلي براي نگهداري اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواردي میباشند که سبب ساز تنوع، برتري و گاهي ضعف يک این مجموعه يا مارک توليدکننده اين کيف‌ها است.

کوله‌پشتی لپ تاپ «الکسا» گونه «ALX098» مناسب لپ